Odkazy

www.mgcc.cz - Oficiální stránky MG Car Clubu Česká republika. Stránky jsou určeny všem majitelům a fanouškům automobilů značky MG. MG Car Club Česká republika je oficiálním národním centrem slavného MG CAR CLUBu založeného již v roce 1930.

www.cccclub.cz - Oficiální stránky Czech Classic Cars Clubu Praha, klubu majitelů a přátel klasických automobilů. Czech Classic Cars Club Praha je otevřen všem nadšencům a obdivovatelům „historie na kolech“.

www.veteranskerojeni.cz - Již tradiční - a jedno z největších - setkání veteránů na zámku v Lobči na Kokořínsku. Spojeno s největším srazem anglických klasických vozů.

sosnova.veteranskerojeni.cz - Již také tradiční setkání veteránistů a formulí na autodromu Sosnová u České Lípy.

www.dvur-lobec.cz - Skvělé místo pro Váš odpočinek. Doporučujeme!

www.fkhv.cz- Federace klubů historických vozidel České republiky je občanským sdružením nezávislých a samostatných občanských sdružení majitelů a příznivců historických vozidel působící na celém území České republiky.

www.selskachalupa.cz - Rádi Vás přivítáme v našem rodinném penzionu z poloviny 19. století, který se nachází v pásmu CHKO v nadmořské výšce 950 m.n.m. Objekt byl postupem času přestavěn ze statku na útulný a příjemný penzion v blízkosti lyžařského centra Zadov, v krásném prostředí Šumavy, nedaleko malé ekofarmy.

www.zlatnictvizimova.cz - Naše společnost působí na trhu již 25 let. Zabýváme se VÝROBOU, OPRAVAMI, VÝKUPEM zlata a stříbra.

www.veterannaobjednavku.cz - Společnost, která se zabývá komplexními službami v oblasti dovozu veteránů zejména anglického původu.

www.mgcostello.com - Webová stránka vlastníků vozů přestavených firmou Costello V8s MGB z počátku 70. let

www.neostudio.cz - Originální internetové stránky a řešení na míru.